يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
عنوان
عنوان
آرشیو
 
گفتگوی نوین پژوهشی (جلسه93)
به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، نود و سومین جلسه گفتگوی نوین پژوهشی در موضوع عزاداری بر سیدالشهداء با حضور آیت الله یوسفی غروی برگزار می گردد.
حجت الاسلام دکتر مهدی ایمانی مقدم
از آنجا که اساتید معارف، علاوه بر دارا بودن بنیه ی علمی مناسب ، در شیوه کلاسداری و مهارت های تأثیر گذاری نیز باید از تسلط کافی برخوردار باشند از این رو پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی قم در راستای ارتقاء سطح تأثیرگذاری و تجارب اساتید معارف اسلامی و استفاده از تجربیات اساتید پیشکسوت و موفق در حوزه ی دروس معارف اسلامی اقدام به مصاحبه و جمع آوری تجربیات ایشان نموده است. این سلسله مصاحبه ها با عنوان «بایسته های تدریس در بیان اساتید معارف اسلامی» تقدیم کاربران گرامی می گردد. استاد مصاحبه شونده: حجت الاسلام دکتر مهدی ایمان یمقدم (هیأت علمی دانشگاه اراک)
جناب آقای دکتر محمد کاوه
از آنجا که اساتید معارف، علاوه بر دارا بودن بنیه ی علمی مناسب ، در شیوه کلاسداری و مهارت های تأثیر گذاری نیز باید از تسلط کافی برخوردار باشند از این رو پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی قم در راستای ارتقاء سطح تأثیرگذاری و تجارب اساتید معارف اسلامی و استفاده از تجربیات اساتید پیشکسوت و موفق در حوزه ی دروس معارف اسلامی اقدام به مصاحبه و جمع آوری تجربیات ایشان نموده است. این سلسله مصاحبه ها با عنوان «بایسته های تدریس در بیان اساتید معارف اسلامی» تقدیم کاربران گرامی می گردد. استاد مصاحبه شونده: جناب آقای دکتر محمد کاوه (هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب)
جناب آقای دکتر علی حسین زاده
از آنجا که اساتید معارف، علاوه بر دارا بودن بنیه ی علمی مناسب ، در شیوه کلاسداری و مهارت های تأثیر گذاری نیز باید از تسلط کافی برخوردار باشند از این رو پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی قم در راستای ارتقاء سطح تأثیرگذاری و تجارب اساتید معارف اسلامی و استفاده از تجربیات اساتید پیشکسوت و موفق در حوزه ی دروس معارف اسلامی اقدام به مصاحبه و جمع آوری تجربیات ایشان نموده است. این سلسله مصاحبه ها با عنوان «بایسته های تدریس در بیان اساتید معارف اسلامی» تقدیم کاربران گرامی می گردد. استاد مصاحبه شونده: جناب آقای دکتر علی حسین زاده (هیأت علمی و استادیار دانشگاه کاشان)
«کارآمدی نظام جمهوری اسلامی در قلمرو زنان»
نود و دومین نشست گفتگوی نوین پژوهشی برگزار می گردد.
«امامت در آینۀ غدیر»
در آستانه عید سعید غدیر نود و یکمین جلسه گفتگوی نوین پژوهشی با حضور آیت الله یوسفی غروی برگزار می گردد.
ملاک های کارآمدی و مقبولیت نظام های سیاسی با تأکید بر بررسی دوره پهلوی و جمهوری اسلامی
هشتاد و نهمین نشست گفتگوی نوین پژوهشی برگزار می گردد.
رویکرد تمدنی در بررسی کارنامۀ جمهوری اسلامی
هشتاد و هشتمین نشست گفتگوی نوین پژوهشی برگزار می گردد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>