پنج شنبه ٠٢ آذر ١٣٩٦
عنوان
عنوان
مجلات علمي پژوهشي
 
فراخوان نوزدهمین همایش کتاب سال حوزه (1396)
معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه برای شناسایی و معرفی آثار برتر حوزیان، فراخوان «نوزدهمین همایش کتاب سال حوزه» را آغاز کرده است. علاقه مندان می توانند از طریق پایگاه اینترنتی www.Ketabehowzeh.ir ثبت نام نمایند.
دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی برگزار می نمایند: چهارمین همایش بین المللی مردم سالاری دینی؛ جهان اسلام و غرب
چهارمین همایش بین المللی مردم سالاری دینی؛ جهان اسلام و غرب
چاپ کتاب الگوهاي توسعه هيات علمي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي «چرايي، چيستي، چگونگي»
کتاب الگوهاي توسعه هيات علمي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي «چرايي، چيستي، چگونگي» توسط انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی به چاپ رسید
کتاب «جنگ نرم؛ قدرت برتر؛» توسط انشارات پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی به چاپ رسید
کتاب جنگ نرم -قدرت برتر- نوشته حجت الاسلام و المسلمین کامل خیرخواه توسط انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی به چاپ رسید. در این کتاب مباحثی چون سابقه تاریخی جنگ نرم بین مسلمانان و کفار، وضعیت فعلی جنگ نرم در قبال مسلمانان و جمهوری اسلامی و راهکارهای مقابله در جنگ نرم به رشته تحریر درآمده است.
امر به معروف و نهی از منکر واجب شرعی است یا عقلی؟
آیت الله علیرضا اعرافی گفت: امر به معروف و نهی از منکر در واجبات و محرمات، واجب است اما این وجوب چه نوع وجوبی است؟ چون وجوب به عنوان حکمی تکلیفی تقسیمات گوناگونی دارد.
چارچوب نظری گردش نخبگان سیاسی شایسته و تأثیر آن بر ثبات سیاسی
هر نظام سیاسی برای دستیابی به اهداف خود، نیازمند ثبات است. از این‌رو، حفظ ثبات از جمله دغدغه‌های اصلی رهبران و حاکمان سیاسی است.
شمال آفریقا و مغرب عربی دارای ظرفیت‌های بسیاری برای ایران است
صادق رمضانی گل افزانی»، رایزن فرهنگی پیشین ایران در سودان و تونس گفت: کشورهای شمال آفریقا و مغرب عربی دارای ظرفیت‌های ناشناخته‌ای هستند که موسسات و نهادهای ما باید به آن توجه کنند.
انسان تنها موجودی است که وجودش برایش مسأله است
غلامحسین ابراهیمی دینانی گفت: انسان در میان همه موجودات عالم هستی، یگانه موجودی است که وجودش برایش مسئله است. هیچ موجودی، وجودش برایش مسئله نیست.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>